כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

בטיפולי לייזר להסרת פטרת


בעוד הרפואה המודרנית ימינו, משתמש כבר שנים ארוכות באותם טיפולים ארכאיים להסרת פטרת, הרפואה האלטרנטיבית החלב לאחרונה להשתמש במכשיר לייזר יעודי, להסרת מגוון רחב של פטריות ציפורניים מסוגים שונים. ממגוון רחב של סיבות מהווים טיפולי לייזר את הטיפול היעיל ביותר כיום להשמדת זיהומים פטרייתיים במהיריות ומבלי שיאלץ המטופל להתמודד עם תופעות לוואי. בנוסף לכך, בעודמתן טיפולים מסוימים מותנה במצבם הבריאותי של מטופלים, הלייזר מתאים לכל אדם בכל גיל.

כיצד עובדת טכנולוגיית הלייזר ?

טיפולי כנ"ל אפשריים הודות למכשירי לייזר בעל אורך גל שכוון במיוחד לצורך השמדתן של פטרת ציפורניים. הלייזר, עקב היותו קרן אור, מספק לנו גישה נוחה לפתוגנים, מבלי שנאלץ להסיר את הציפורן לשם כך (נפוץ בטיפולים כירורגים). גם במקרים בהם הפתוגנים נמצאים בעומק הציפורן, אין כל בעיה להגיע אליהם. יעילותו של הלייזר, מתבטאת בהסרת סוגים רבים של פטרת בתוך טיפולים בודדים, כאשר כבר מהטיפול הראשון ניתן לראות שיפור משמעותי במראה הציפורן. מריחת משחות לתקופות ארוכות, שנחשבה עד כה לטיפול נפוץ, נראית כעת ארוכה ומייגעת.

מי יכול לעבור טיפול לייזר

כאמור, כל אדם יכול לעבור טיפולי לייזר מבלי שאלו יהוו סיכון על בריאותו. אין הגבלות גיל ובאופן דומה אין גם הגבלות על פי המצב הבריאותי. כל אחד ואחת מאיתנו יכול לעבור טיפול לייזר ללא חשש כלל.

היכן ניתן לעבור טיפול לייזר

כיום עדיין לא ניתן להסיר פטרת ציפורניים לייזר, דרך קופות החולים. המעוניינים בטיפולים כנ"ל יכלו לעבור אותם במרפאות המתמחות בנושא זה. ככלל מרפאות לייזר להסרת פטריות ציפורניים קיימות במרבית אזורי הארץ, כאשר באיזור המרכז קיים המבחר הגדול ביותר של מרפאות מהן תוכלו לבחור. על מנת להבטיח כי אתם מקבלים את טיפול הלייזר הטוב והמקצועי ביותר, הקפידו לבדוק כי האדם המעביר את הטיפולים עבר הסמכה מספקת.

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים