כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

טיפולים חדשניים להשמדת פטרת


פטרת נחשבת לאחד הזיהומים  העיקשים ביותר, כאשר הטיפול בפטרת לסוגיה השונים הוא ארוך ומיגע. נוספת על העובדה כי עד באופן גורף, קיימת שכיחות רבה להתפרצות משנית של פטרת בקרב אנשים שסבלו ממנה בעבר. מהם הטיפולים הקיימים להשמדת פטריות ציפורניים ואיזה מבין כלל הטיפולים נחשב למומלץ ביותר ?

טיפולים להשמדת פטרת ציפורניים

שיטות הטיפול להשמדת פטריות בציפורניים, מונות מגוון רחב של טכניקות שונות ותכשירים שונים. כך הרפואה המודרנית למשמל עושה שימוש בשלושה סוגי טיפול עיקריים, אך דווקא הרפואה האלטרנטיבית מציגה טיפולים חדשניים ויעילים במיוחד. לצד הדיקור הסיני והטיפולים התזונתיים, עולה הפופולאריות של טיפולי הלייזר להשמדת פטרת.

טיפולי לייזר

הלייזר מהווה את אחת ההמצאות הגדולות של המאה שעברה. מגוון רחב של פתרונות מיחשוב, טכנולוגיות רפואיות וצבאיות עושות בלייר שימוש תדיר. יעילותו הרבה מסייע לנו לשפר את חיינו במגוון בלתי נלאה של תחומים, כאשר כעת מסייע לנו מכשיר הלייזר גם להיפטרת מפטרת הציפורניים הטורדניות ולעשות זאת במהירות, ביעילות וללא תופעות לוואי או חוסר נוחות עבור המטופלים.

יתרונות רבים

אז מה מחדשת לנו קרן הלייזר הקסומה? כידוע מגוון שיטות הטיפול להסרת פטרת, נמשכות זמן רב, כוללות תופעות לוואי ואיך לומר בעדינות לא מאוד נעימות. מכשירי הלייזר הייעודיים לא רק שמאפשרים לנו להיפתר מהזיהום הפטרייתי במספר טיפולים בודדים, אלא גם אינם כוללים תופעות לוואי (כלל!) וגם אינם גורמים לחוסר נוחות כלל. התרופותת המערכתיות, כמו גם הלקים והמשחות היעודיות מתחלפים כולם בקרן אור פשוטה.

היכן ניתן להסיר פטרת על ידי לייזר ?

למרות יתרונותיו הרבים של טיפול הלייזר להשמדת פטרת, נכון להיום, טיפולי אלו אינם ניתנים בקופות החולים בארץ, אלא נעשים רק במרפאות ייעודיות מיוחדות.

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים