כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

טיפולי לייזר להסרת פטרת ציפורניים


פטרת ציפורניים מהווה כיום מחלת ציפורניים נפוצה מאוד. על פי מחקרים אחרונים בתחום, עולה כי כ- 8% מקרה אוכלוסיית העולם הבוגרת סובלת מסוג כלשהו של פטרת ציפורניים. הרפואה הקונבנציונאלית, שמתמודדת זה שנים רבות עם התופעה, מציעה שלושה סוגים עיקריים של טיפולים להסרת זיהומי פטרת ציפורניים: טיפולים שטחיים הכוללים קרמים ומשחות, טיפולים מערכתיים שכוללים כדורי בליעה וטיפולים פנימיים דומים וטיפולים אגרסיביים יותר לסוגים עיקשים יותר של פטרת.

טיפולי לייזר ופטרת

קרן הלייזר, משמשת מזה שנים רבות ברפואה בארץ ובעולם, תוך שהיא מביאה עימה נוחות, בטיחות ודיוק רב לתעשייה הרפואית. גם בתחום פטרת הציפורניים מהווים טיפולי לייזר את הטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר.

היתרונות של טיפולי לייזר

כידוע טיפולים הסרת פטרת ציפורניים, נוטים להיות ארוכים ומייגעים ולא פעם מסכנים את בריאות המטופלים (בעיקר טיפולים מערכתיים). נוסף על כך מרבית הטיפולים אותם מציעה הרפואה הקונבנציונאלית מסבים חוסר נוחות רב עבור המטופל. טיפולי לייזר להסרת פטרת ציפורניים מאפשרים, במרבית המקרים, להסיר פטרת ציפורניים תוך טיפולים בודדים מבלי שיגרם למטופלים השונים כל חוסר נוחות. מהירותם הרבה של טיפולי לייזר כנ"ל לצד הנוחות בהם הם מועברים, הופך אותם לטיפולים הפופולאריים ביותר כיום להסרת פטרת ציפורניים על סוגיה השונים.

זמינותם של טיפולי לייזר להסרת פטרת ציפורניים בישראל

עקב מחירם הגבוהה של מכשירי הלייזר, כיום ניתן לעבור טיפולים להסרת פטרת ציפורניים בלייזר, בקומץ מרפאות מובחורות העוסקות בתחום. בשלב זה גם קופות החולים השונות בארץ עדיין אינן מחזיקות במכשירי לייזר מתקדמים כנ"ל.

חשוב לדעת !

על מנת למנוע הידבקות חוזרת בסוגים שונים של פטרת ציפורניים, מומלץ לעשות כל שניתן על מנת להימנע מהליכה ברגליים יחפות המקומות ציבוריים (בעיקר מלתחות משותפות) ולהקפיד לאוורר וליבש את הרגליים מספר פעמים ביום.

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים