כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

פטריות ציפורניים על פי הרפואה הטבעית


בעוד הרפואה הקונבנציונאלית, עושה מאמצים על מנת להבין מהו הטיפול היעיל ביותר נגד פטריות ציפורנים, לרפואה האלטרנטיבית, שמתבססת על שיטות טיפול מסורתיות עתיקות, יש את התשובה.  עקרונות הריפוי של הרפואה הסינית  בת אלפי השנים, מסייעים לנו גם היום לטפל במגוון אדיר של מחלות ובעיות בריאותיות ביעילות מרשימה. עובדה זו נכונה גם למקרים של הופעת פטרת ציפורניים לסוגיהן השונות.  בעבור רבים מאיתנו, שכשלו בניסיונותיהם להיפטר מזיהומים פטרייתיים, מבלי שיאלצו להתמודד עם תופעות הלוואי האופייניות לרפואה הקונבציונאלית, אלו הן חדשות טובות ומעודדות.

לא כמו שחשבתם

לא משנה עם איזה סוג של פטרת בציפורנים אתם מתמודדים, לרפואה האלטרנטיבית יש פתרון עבורכם. עובדה זו נכונה גם לפטרת חיצונית שטחית וגם מקרים מורכבים יותר של פטרת ציפורנים, כמו אלו הנובעים מפטרת במערכת העיקול והדם (קנדידה). דיקור שיני, תמציות צמחים טבעיות וטיפולים תזונתים יסייעו לכם להשמיד פטריות ציפורנים באופן טבעי ובטוח, תוך שהם מחזקים את מערכת החיסון ומעניקים לה אמצעים להילחם בתופעות דומות בעתיד.

זמני טיפול

טיפולים להשמדת פטרת ציפורנים ידועים כארוכים וממושכים, כאשר אין זה משנה אם אלו הם טיפולים בני הרפואה הקונבלציונאלית או האלטרנטיבית. פעמים רבות, משכו של טיפול, נקבע על פי קצב צמיחתם הטבעית של הציפורנים. טיפול להסרת פטרת ציפורנים אורך בממוצע כשלושה חודשים עד חצי שנה לשיקום מלא של הציפורן. ציפורנים שהתעוותו או סובלות מתסמינים חריפים של פטרת עשוי טיפול להיות ארוך יותר.

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים