כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

פטרת ציפורניים לייזר


טיפולי לייזר להשמדת פטרת ציפורניים

קרן הלייזר, שהתגלתה ע"י תיאודור מימן בשנת 1960, ממלאת כיום מגוון רחב של ייעודים בתחומי החיים הפרטיים, התעשייתיים והרפואיים ומהווה בסיס חשוב לטכנולוגיה. בין הטכנולוגיות הרבות המושתתות על לייזר ניתן למצוא מחשבים, כלי חיתוך, התקני מדיה, מכשור רפואי, כלי לוחמה ומכשור צבאי ועוד דברים רבים נוספים. יש הגורסים כי קרניי לייזר גילו התגלו לראשונה בני יבשת אטלנטיס המיתולוגית שנודעו כמפותחים מאוד.

טיפולי פטרת ציפורניים לייזר על ידי מיטב המומחים

לייזר ברפואה


טיפולי פטרת ציפורניים לייזר רפואיים, שפותחו בשנים האחרונות, מהווים פתרון יעיל ואפקטיבי לניתוחים ללא כאבים (ניתוחי חניכיים וטיפולי שיניים לדוגמא) או כפתרון למניעת הסיכון לזיהומים בעת ביצוע הליכים רפואיים (ניתוחי עיניים). בנוסף לייזר מביא עימו רמות דיוק שעד כה לא היו לרפואה המודרנית. בזכות טיפולי לייזר הפך נתח גדול מההליכים הרפואיים החודרניים לטיפולים פשוטים יחסית.

לייזר וטיפולי פטרת ציפורניים


אחד תחומי הרפואה המרשימים ביותר בהם ניתן לראות שיפור משמעותי הנובע משימוש בקרני לייזר הוא תחום פטרת הציפורניים. בעבר פטרת ציפורניים קשה הצריכה עקירה או המסה של הציפורן בכדי למגר את התופעה ולהשמיד את מחוללי המחלה, אשר לרוב מתרבים עמוק מתחת הציפורן ובבסיס שלה. כיום בזכות טכנולוגיית קרני לייזר שעברה מודיפיקציה והתאמה ניתן לבצע את אותו הטיפול בצורה בלתי חודרנית ובמהירות שיא ועל ידי כך למנוע מהמטופלים סבל רב שעלול להיגרם להם.

טיפולים אחרים להשמדת פטרת ציפורניים


קיימים שלושה סוגי טיפולים להשמדת פטרת ציפורניים בנוסף לטיפול  פטרת ציפורניים לייזר : טיפול שטחי חיצוני – טיפות, משחות ולקים מיוחדים, טיפולים מערכתיים – טיפול כדורי ותרופות שנלקחות בצורה מטבולית וטיפולים שכוללים עקירה או המסה של הציפורן. טיפולי לייזר מהווים טיפול יעיל יותר מטיפולים שטחיים, אינם מותנים במצב בריאותי מסוים כמו טיפול כדורי ואינם גורמים חוסר נוחות וכאבים כמו עקירה או המסה של הציפורניים. על כן הוא מהווה כיום את הטיפול האיכותי ביותר להתמודדות עם הופעת פטרת ציפורניים.

היכן בארץ ניתנים טיפולי לייזר להשמדת פטרת ציפורניים

עקב היותם של טיפולי לייזר חדשים בתחום רפואת הציפורניים, כרגע לא בכל מרפאה ניתן לעבור טיפול מסוג זה. מכשירי לייזר יעודים ניתן כיום למצוא במגוון מרפאות פטרת קליניק ברחבי הארץ המתמחות בתחום פטרת ציפורניים . על פי רוב טיפולי לייזר שכאלו מלווים על ידי מומחים בעלי הסמכה וניסיון רק בתחום פטרת הציפורניים ומחלות עור.

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים