כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

ציפורניים מלאכותיות ופטרת


פטרת בציפורניים בידיים אינה דבר שכיח במיוחד, למרות זאת בזיהום פטרייתי בציפורני הידיים לרוב קשה יותר לטפל. אנו משתמשים בידיים כל היום, רוחצים אותן, שוטפים כלים מנקים וכו', כל הרטבה של פטרת בציפורניים מספקת עוד תנאי לחות שחיוניים להתפתחות פטריות ועל כן פעמים רבות מאריכים את זמן הטיפול.

הקשר בין בניית ציפורניים וזיהומי פטרת בידיים

תהליך בניית ציפורניים מלאכותיות מעלה בעשרות אחוזים את הסיכוי לזיהומים כמו פטרת בציפורניים ובמקרה שבניית הציפורניים אינה נעשית במקצועיות ובמיומנות היא בהחלט עלולה לכלוא נוזלים בין הציפורן הטבעית למלאכותית ולגרום להתפתחות ירקת שתוביל בסופו של דבר לפטרת.

לא רק בגלל תהליך הבנייה.

מקרים רבים של פטרת בציפורניים בידיים מופיעים גם לאחר בניית ציפורניים מקצועית. החומרים שמשמשים לבנייה עצמה עלולים להיסדק, לפגום באיטום ולאפשר למים לחדור לציפורן הטבעית. בגלל תנאי אידוי נחותים, מצטברים המים בסביבת הציפורן, כאשר לאחר זמן ממושך תיווצר פטרת בציפורניים בידיים.

זמן רב עד שמגלים

המבנה האטום של הציפורן המלאכותית ושילוב הלקים הצבעוניים בהם משתמשים, מקשה מאוד לגלות ירוקת או פטרת בציפורניים המתפתחת בידיים ומעלה את הסיכוי להחרפת הבעיה. עקב הזמן הארוך בין מילוי ציפורניים אחד למשנהו בעיות איטום יתגלו לרוב רק לאחר הופעתה של ירקת מתקדמת או התפתחות של פטרת בציפורניים. לרוב בניית ציפורניים וטיפולי המילוי נעשים באופן רציף במשך שנים ולעיתים ניתן לראות פטרת קשה מאוד שהתפתחה בציפורניים בידיים מבלי משים.

כיצד להימנע

אסטטיקת הידיים בכלל והציפורניים בפרט, הם נושאים חשובים מאוד בעבור נשים רבות ועל כן שלילת בניית ציפורניים על הסף תהיה לא ריאלית ולפי רוב תיפול על אוזניים ערלות. כדי להימנע ממצב של פטרת בציפורניים בידיים עקב בנייה, ראשית חשוב שתהיי מודעת לסיכון, שנית הקפידי ללכת לבונת ציפורניים (טכנאית ציפורניים) מקצועית ובעלת ניסיון והקפידי על קיום סטריליזציה ותנאי היגיינה גבוהים. בדקי את הציפורן הטבעית שלך (הציפורן הטבעית שלך צומחת מתחת למלאכותית), במקרים של ירקת או פטרת בציפורניים את תבחיני בשינוי בצבע הציפורן, הופעת כתמים שחורים או הופעת פסים לבנים. במידה והבחנת באחד הסימנים הנ"ל על הציפורן הסירי את הבנייה וגשי לרופא עור ללא דיחוי.

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים