כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

רפואה אלטרנטיבית ופטרת


הרפואה האלטרנטיבית ממשיכה להפתיע ולגלות לנו שכבר בעת העתיקה היו צרכים פשוטות ויעילות להתמודדות עם מגוון אדיר של מחלות המוכרות לנו מימינו אנו. עובדה זו נכונה גם במקרים של פטרת ציפורניים. בעוד הרפואה המודרנית מתקשה לטפל בפטרת ביעילות, הרפואה האלטרנטיבית עושה זאת על ידי שימוש באותן טכניקות מסורתיות שהיו נהוגות כבר לפני אלפי שנה, עוד טרם גילוי החשמל. טכניקת הדיקור הסיני אותן הגו נזירים בעבר הרחוק, חוזרות כיום כטיפולים יעילים, טבעיים ובטוחים מאוד להשמדת פטריות ציפורניים.

הסוד העתיק

זרימת דם תקינה הינה חיונית לתפקודה של מערכת החיסון, לכן מקומות בגוף בהם זרימת הדם חלשה מועדים להיפגע בצורה תדירה יותר על ידי זיהומים וטפילים. מערכת הלב וכלי הדם, היא למעשה האמצעי של מערכת החיסון להילחם במגוון המיקרו אורגניזמים התוקפים אותה בכל רגע נתון במהלך חיינו. מסקירת מגוון התפרצויות של פטרת ציפורניים, התגלה כי באיזורי הזיהום וסביבתם, זרימת הדם נוטה להיות חלשה. מסיבות אלו ממש, דיקור סיני (המעודד זרימת דם איתנה) יחד עם שמנים טבעיים ותמציות צמחים קוטלות פטריות וטפילים, נחשבים לטיפול יעיל במיוחד כנגד פטרת ציפורניים.

מה עושים במקרים בהם הזיהום נגרם באופן מערכתי ?

פטריות ציפורניים המופיעות עקב קנדידה, מצריכות מערך טיפולים משולב. במקרים כאלו, משלבת הרפואה האלטרנטיבית בין טיפולי דיקור סיני וטיפולים תזונתיים ש"מרעיבים את הקנדידה" ובכך נלחמת בפטריות ציפורניים בשתי חזיזות, מערכתית וחיצונית.

יתרונות הטיפולים האלטרנטיבים

לטיפולים טבעיים כנ"ל מספר יתרונות, העיקריים שבהם כוללים בראש ובראשונה את העובדה כי אנו לא מסכנים את גופנו ו/או מחלישים את מערכת החיסון הטבעית שלנו על ידי חומרים כימים. שנית, טיפולים אלו מתאימים לכלל האוכלוסיה ואינם כוללים תופעות לוואי כלל, נהפוך הוא, מטופלים העוברים את טיפולי הדיקור והטיפולים התזונתיים, מעידים על שיפור ניכר בהרגשתם הכללית, הקלה במתחים ואנרגיה רבה יותר במהלך היומיום.

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים