כמה שנים אתם סובלים מפטרת הציפורניים?

צפייה בתוצאות

Loading ... Loading ...

עדויות


בנוסף להמלצות המופיעות מטה יש לרשותכם אפשרות לתאם פגישת ייעוץ ואבחון בה תוכלו להתרשם מבדיקות תרבית של לקוחות שעברו טיפול בפטרת קליניק. בדיקות תרבית אלה הן המדד האובייקטיבי והאמין ביותר להצלחה שלנו שכן הן מבוצעות על ידי גורם שלישי (קופות החולים). כל המטופלים בפטרת קליניק מופנים לבדיקת תרבית כזו בסיום הטיפולים על מנת לוודא הצלחת הטיפול.

כמו כן בקטגורית המאמרים לרשותכם מחקר קליני בנושא הטיפול בפטרת ציפורניים באמצעות הטכנולוגיה המובילה בה אנו משתמשים בפטרת קליניק.

* קישור להמלצת אמון הציבור על פטרת קליניק כעסק מחויב.

מטופלים מספרים

המלצת מטופל פטרת קליניק

המלצת מטופלת

"ניסיתי להילחם בבעיית פטרת הציפורניים במשך שנים. ניסיתי מגוון שיטות ומשחות אבל שום דבר לא עזר. אשתי התייעצה עם רופאים וקוסמטיקאיות בסלון שלה אם יש להן הצעות לטיפול בפטרת ומה עלי לעשות ואלה הפנו אותי לטיפול בפטרת הציפורניים באמצעות לייזר.
בעקבות ההמלצה נפגשתי לפגישת ייעוץ עם רופא וגם זה המליץ לי על הטיפול ולכן הגעתי לפטרת קליניק.
במהלך הסידה פעלתי לפי הנחיות המרפאה גם בבית והקפדתי להגיע לטיפולים במרפאה מדי שבוע במשך 6 שבועות ברציפות לטיפולים שערכו 15 דקות.
התחלתי לראות תוצאות כבר לאחר שבועיים והיום כשלושה חודשים אחרי ניתן לראות בבירור שפטרת הציפורניים נעלמה וצומחת לי ציפורן חדשה לחלוטין.
נדהמתי לגלות כמה הטיפול מהיר ופשוט ואיך הציפורן גדלה כחדשה ללא כל זכר לפטרת הציפורניים."

– אלכסנדר פ. מחיפה

"סבלתי מפטרת ציפורניים במשך 7 שנים. ידעתי מניסיון אישי שמרבית הטיפולים אינם אפקטיביים מאחר וניסיתי כל כך הרבה כאלה. ראיתי מאמר באינטרנט על טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר. המאמר דיבר על טיפול חדשני ומאוד מוצלח לטיפול בפטרת ציפורניים בשילוב טכנולוגית לייזר ומשחות אנטי פטרייתיות. לכן החלטתי לנסות את הפיתרון וחיפשתי מרפאה שמספקת את השירות. דרך חיפוש באינטרנט הגעתי לפטרת קליניק, קבעתי פגישת ייעוץ וכבר באותו היום התחלתי בטיפול. נדהמתי לגלות כמה יעיל ומהיר הטיפול שכן התחלתי לראות שינויים משמעותיים לאחר כשבועיים בלבד. כיום הציפורניים שלי נקיות מפטרת והכל תודות לצוות המרפאה. על כן ברצוני להודות לפטרת קליניק על כך שהבאתם בפני הציבור הרחב את הפתרון הכי יעיל לטיפול בפטרת ציפורניים! :-)"

– איילה ר. מרמת גן

"פטרת קליניק מספקת את הטיפול מס' 1 לסובלים מפטרת ציפורניים! ניסיתי משחות וכדורים במשך שנים ושום דבר לא עזר עד ששמעתי מחבר על טיפול באמצעות לייזר בפטרת קליניק. הטיפול במרפאה היה פשוט, מהיר, אדיב וללא שום כאב אך יחד עם זאת ובאופן מפתיע היה מאוד אפקטיבי. הציפורניים שלי לא נראו כל כך טוב מאז שהייתי נער. לראשונה מזה שנים ארוכות אני מרשה לעצמי לנעול סנדלים וכפכפים! ועל כך אני אסיר תודה וממליץ בחום על המרפאה."

– שמש מ. פתח תקווה

"כמישהי שסבלה מפטרת מעל ל-15 שנה, אין לתאר כמה כיף זה לקום בבוקר ולגלות שאינך סובל מבעיה מסוימת. כך קרה לי עם פטרת הציפורנים בזכות הצוות הנפלא של פטרת קליניק."

– דפנה ריכר. נתיבות

"נדבקתי בפטרת הציפורניים במקלחות בצבא, מה לא ניסיתי משחות, לקים, תרסיסים… חבל על הכסף אני ממליצה טפלו בלייזר!"

– עדן מזרחי. ראשל"צ

"סבלתי מפטרת כמה שנים טובות אבל זה היה רק בשתי ציפורניים. באיזשהו שלב אחרי שזה נראה במצב סטטי המון זמן הפטריה התחילה להתפשט לכל הציפורניים וזה עבר אפילו לידיים. חשבתי שזה יעצור, ניסיתי לטבול את הידיים באקונומיקה ואחרי זה תכשיר שהזמנתי באינטרנט אבל זה לא השפיע בכלל. ראיתי פרסום של פטרת קליניק בטלוויזיה והחלטתי לנסות. אני ממליץ כי אני יודע שבתור לקוח חשבתי שלייזר לפטרת זה חדש ואולי אין מספיק הוכחות. היום אני הוכחה בעצמי ולכן לא נותר לי אלה כאות הערכה להודות להם ולהמליץ בחום על הטיפול."

– משה דהן. רמלה

תמונות מטופלים בשלבים שונים של הטיפול
פטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים לפני ואחרי

פטרת ציפורניים לפני ואחרי

פטרת ציפורניים לפני ואחרי

פטרת ציפורניים לפני ואחרי

נגישות


מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ביטוח ופיננסים